Şehirler arası nakliyat denilince herkesin bildiği gibi örnek A şehrinden B şehrine taşımadır. Şehirler arası eşya götürmede mesafe ne kadar çok olursa bedelde o kadar çok olur bunu tüm nakliyeciler yapar işçiyi mesafeyi ve aracı düşünerek sizlere bir fiyat verirler. Bizde bu seçeneği uygulamaktayız ama şehirler arası nakliyatta elimizden geldiğince fiyatı sizede bizede uyacak bir yere çekmekteyiz. Şehirler arası eşya götürmede sigorta yapılmalıdır.

Şirketimiz bunlara uyarak şehirler arası sigorta yapmaktadır. Dilediğinizde sözleşmede imzalatabiliyoruz. Örnek bu tarihte ev eşyası gidecek şirket imzası ve sizin imzanız bulunacak. Şehirler arası evden eve eşya götürme zor bir hizmettir yola gecede çıkılabiliyor buna rağmen şirketimiz bu hizmeti en iyi şekilde sunar. Şehirler arası taşınan oldukça çok kişi bulunur kiminin tahin sorunları çıkar bir memur devlete bağlı çalışıyosa çıkabilir. Firmamız memurlara devlet çalışanlarına %20 indirim yapmaktadır en iyi şekilde seçeneklerimizi sunuyoruz.

Müşteriler taşımayı sağlayan kişiye eşyayla ilgili bilgileri verebilir.eğer eşyanın bir sorunu kırığı çıkığı varsa bu taşımayı sağlayan kişiye söylenmiyorsa eşyaya zarar gelebilir.şirketimiz böyle sorunlar için önlem almıştır eşyalar sıkıca  sarılır ve bağlanır bu şekilde eşyaya fazla zarar gelmez.şirketimiz eşya güvenliğini ön planda tuttuğu gibi müşteri memnuniyetinide üst sıralarda tutmaktadır.

TAŞIMACILIKTA ÜRÜNLERİN KOLAY TAŞINMASI İÇİN YAPILMASI GEREKEN İŞLEMLER

Öncelikle taşınacak dairenin önüne aracın sığacağı bir park alanı tutulması çok önemlidir park yeri kolay bulunursa eşya sevkiyatı da okadar kolay gerçekleşir.

Taşınacak eşyaların bir listesinin elimizde olması eşyaya göre yapılacak planlamalar bakımından çok önemlidir.

Apartmanda veya müstakil evde taşıyıcının eşyayı taşırken kolaylıkla geçebilmesi ortada ufak tefek eşyaların olmaması önemlidir.

Bu saydıklarımız bir eşya taşımada olduğu sürece işlem kolaylıkla ve rahatlıkla gerçekleşir.